Cariere la Rebels Grup

Angajăm sudor New

Cerinte

  • Studii medii finalizate
  • Carnet de conducere cat B
  • Persoană buna cunoscatoare de sine, orientata in a acorda servicii oamenilor, organizată, meticuloasă, responsabilă, peste 25 ani, sex masculin,

Avantaje

  • Calificare in meseria de sudor
  • Persoana cu capacitate de lucru in echipa ,preocupata de a-si dezvolta activitatile profesionale cerute.
  • Persoana buna cunoscatoare de sine, deschisa capabila in a-si orienta toate activitatile zilnice catre oamenii cu care interactioneaza in firma
  • Abilitati de comunicare,spirit de initiativa, viteza de reactie, stapanire de sine si capacitate de a rezolva problemele .

Responsabilitati

  • Capacitate de a utiliza in lucru toate procedeele de sudare: MMA, MIG-MAG, TIG pentru reparatii piese prin sudare
  • Participa la operatiuni de prezentare echipamente de sudare la clientii firmei REBELS
  • Participa la cursuri instruire -folosire echipamente de sudare organizate de Furnizori
  • Participa la activitati de curatenie-organizare a locului de munca
  • Respectarea programului de munca

Se ofera

  • Program de pregatire continua, teoretica si practica
  • Posibilitatea de a lucra intr-o echipa , intr-un mediu de lucru atractiv
  • Pposibilitate de dezvoltare profesionala continua
  • Salariu atractiv

Cautam sa avem printre noi colegi electronisti!

Post in departamentul de service -> reparatii aparate de sudura

Cerinte

  • sa cunosti limba Engleza
  • bineinteles cunostiinte in electronica
  • progam de lucru full time de 8 ore /zi

Avantaje

  • persoana cunoscatoare - operare pe calculator capacitate de lucru in echipa
  • persoana preocupata de a-si dezvolta activitatile profesionale cerute
  • persoana buna cunoscatoare de sine, deschisa capabila in a-si orienta toate activitatile zilnice catre oamenii cu care interactioneaza in firma
  • abilitati de comunicare
  • capacitate de lucru in echipa

  • reparatia echipamentelor de sudare -debitare
  • participarea la montajul echipamentelor de debitare cu CNC ( 1/2 ori pe an)
  • deplasarea la clientii firmei atunci cand acestia cer interventia service-ului

Se ofera

  • program de pregatire periodica la furnizorii de echipamente de sudare si debitare ai firmei
  • posibilitatea de a lucra intr-o echipa
  • posibilitate de dezvoltare profesionala continua
  • salariu atractiv

Responsabil logistica firma

Cerinte

  • Cunostinte operare PC (Windows, Word, Excel)
  • Cunostinte de limba engleza scris si vorbit
  • Persoana cu aptitudini tehnice
  • Persoana buna cunoscatoare de sine, deschisa capabila in a-si orienta toate activitatile si serviciile zilnice catre oamenii cu care interactioneaza in firma si in afara ei

Avantaje

  • Persoana cu capacitate de lucru in echipa .
  • Persoana preocupata de a-si dezvolta activitatile profesionale cerute.
  • Abilitati de comunicare,spirit de initiativa ,viteza de reactie, stapanire de sine si capacitate de a rezolva problemele

  • Evidenta articolelor si produselor din aplicatia ERP a firmei.
  • Tine evidenta raportarilor catre Fondul de MEDIU si Directia regionala vamala Brasov .

Se ofera

  • Salariu atractiv.
  • Posibilitatea de a lucra intr-o echipa, intr-un mediu de lucru atractiv.
  • Posibilitatea de pregatire profesionala continua