Angajam electronist

Alege sa te dezvolti personal si profesional alaturi de REBELS Brasov din pozitia de electronist/specialist/inginer electronist service.

Candidatul ideal

  • Sa fie disponibil de a oferi serviciile sale oamenilor cu care interactioneaza, incepand de la colegi la toti angajatii si colaboratorii firmei REBELS
  • Studii superioare tehnice finalizate: Inginerie Electronica /Electromecanica/ Automatizari
  • Cunostinte de baza despre actionari electrice si despre electronica .
  • Fara experienta relevanta de lucru
  • Persoana buna cunoscatoare de sine, pasionat de tehnica si motivat sa creasca profesional in mediul industrial
  • Abilitati bune de comunicare, spirit practic orientat catre initierea schimbarilor.
  • Limba engleza nivel  baza/mediu, carnet de conducere prezinta un avantaj.

Descrierea postului

  • Repararea echipamentelor de sudare si debitare cu plasma,interventia la Masini de debitare cu CNC .
  • Operare in ERP-ul de lucru Socrate la nivel de evidenta operatiuni,elaborare avize si facturi de service ,certificate de garantii echipamente.
  • Comunica ,verbal/scris si face oferte, cu reprezentantii Clientilor atat la emiterea documentelor cat si a stabilirii conditiilor de service a echipamentelor .
  • Comunicare cu furnizorii de echipamente interni si externi in vederea stabilirii cauzelor defectelor aparatelor cat si a asigurarii stocului de piese de schimb.
  • Participare la cursuri de pregatire profesionala organizate de catre Furnizorii firmei.
    Pastrarea si asigurarea curateniei in spatiul departamentului de service .
  • Are grija  de gestiunea service mentinand  ordinea in documentele   si in piesele de schimb service.
  • Sprijina zilnic activitatea celorlati colegi din service in general prin comunicare si efort daca acestia o cer.

Beneficii

  • Pachet de salarizare speram atractiv pentru tine.
  • Muncă într-un mediu activ si motivational in sensul cresterii salariale, al cunoasterii  si  provocarilor  profesionale.
  • Proces continuu de training și dezvoltare personală și profesională;
  • Loc de munca stabil.

Descoperă compania REBELS …

  • O idee si o  istorie de peste 20 de ani; un colectiv care activeaza in domeniul sudurii si debitarii, cu servicii de consultanta tehnica de specialitate, service echipamente de sudura,distributie produse, reparatii piese prin sudare .
  • Sediul central este in Brasov, dar la nivel de influenta suntem disponibili cu servciile noastre pentru orice Client din tara .
  • Ne dam seama de masura schimbarilor  in care traim, drept pentru care consideram important Leadershipul firmei :

“Sa-ti pui atenția in a servi oamenii, sa-ti petreci timpul la REBELS in acest scop , interacțiunea ta cu oamenii sa facă viața mai buna pentru cineva, sa acționezi si sa acorzi serviciile tale la cel mai înalt nivel, asta sunt în viziunea noastră scopurile noastre când venim la serviciu.
Sunt desigur si consecințe la nivel de individ, de om angajat in REBELS în sensul în care, în final, tot ceea ce faci, faci numai pentru tine, recompensa este acțiunea în sine, îți vei trăi viața intens și plin de energie, vei fi bun cu tine deoarece te vei dărui comunității.”

 Trimite-ne CV-ul tau la adresa rebels@rebels-grup.ro. Persoanele selectate pentru interviu vor fi contactate ulterior.

REBELS S.R.L. va prelucra aceste date conform Regulamentului General privind Protectia Datelor nr. 679/2016, in scopul recrutarii si selectiei candidatilor.

People laptop industry internet
Coș de produse0
Nu aveți produse în coș
Continuă cumpărăturile
0